درباره ما

موسسه فرهنگی هنری امین استهبان

بسم الله ارحمن الرحیم

بدون تردید پرداختن به مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه بستگی به تغییرات بنیادی و اساسی در هر جامعه­ ای دارد و معنای راستین آن زمانی تحقق می­یابد، اثربخش و تاثیرگذار می ­شود که حرکتِ پویا و پایدار آن آن برای تداوم ارزش‌های اصیل و باورهای اعتقادی آن جامعه برنامه ­ریزی و اجرا شود.

یکی از مهم ترین ارزش­های جامعه که آحاد مردم علاوه بر علاقه‌مندی، خود را مدیون آن می‌دانند موضوع ایثار و شهادت است. فرهنگی که برگرفته از قرآن کریم و معارف قرآنی اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم ­السلام) می­ باشد و دوام و بقای دین مبین اسلام به خاطر فداکاری، ایثار و از خود گذشتگی ائمه و پیروان راستین آن است.

در عصر حاضر نیز با تکیه بر همین فرهنگ غنی بود که اسلام جان تازه‌ای گرفت، حکومت استبدادی برچیده شد و استقلال آزادی خون­ بهای هزاران شهید گردید. بنابراین معرفی، حفظ و نشر این فرهنگ وظیفه ­ای سنگین است که بر دوش تک­ تک افراد سنگینی می­کند. در همین راستا تعدادی از علاقمندان به راه و رسم شهیدان که از رزمندگان دوران دفاع مقدس بودند در سال ۱۳۸۱ با ثبت مؤسسه فرهنگی هنری امین استهبان، تصمیم گرفتند به صورت هدفمند و با ضوابط قانونی منتقل کننده بخشی از فرهنگ عزت ­ساز ایثار و شهادت به جامعه و تاریخ از طرق مختلف باشد.

فعالیت­های مؤسسه در زمینه ­های مختلف فرهنگی، عمرانی و… در راستای اهداف تعریف شده در اساسنامه صورت پذیرفته که منشاء برکات زیادی بوده­ است.

با ما در ارتباط باشید

شما مخاطبین عزیز می توانید از طریق ایمیل shahed1341@yahoo.com و یا آدرس زیر با ما در ارتباط باشید.

آدرس ما